2500 L

Tartë Çokollate

Rezervoni 12 orë përpara, për realizimin e kësaj ëmbëlsire.

Një ëmbëlsirë mjaft delikate me kremin fantastik të çokollatës. Një zgjedhje ideale jo vetëm për raste të veçanta, por dhe në përditshmëri.

Përbërja dhe Ruajtja:

Bazë me biskotë çokollate dhe gjalp jo të kripur, mbushur me kremin çokollatës së zezë 55%, dekoruar me mjedra.

*Këshillë kundër alergjive: Përmban gluten, laktozë. Të gjitha ëmbëlsirat tona prodhohen në një mjedis ku përdoren arra, bajame, vezë, qumësht, susam dhe gluten. Për këtë arsye, ne nuk mund të garantojmë se ato janë pa gjurmë të këtyre alergeneve.

Ruhet në frigorifer (fresk) midis 2-10°C përgjatë verës, dhe në temperaturë ambjenti (opsionale) përgjatë dimrit. *Rekomandohet të nxirret nga frigoriferi 10-15 minuta para konsumit, në mënyrë që kremi i çokollatës të zbutet dhe të ketë efektin e tij magjik.

Dimensionet:

20 cm ø | 12-14 porcione

Transporti:

Nëse dëshironi dërgesë në vendodhjen tuaj, disponojmë shërbimin me taksi, te cilet do ju tarifojnë sipas tarifave të tyre zyrtare për këtë shërbim. Transporti realizohet me taksi, pasi ëmbëlsirat tona janë delikate dhe mjaft të dashura për ti sjellë me mjet tjetër transporti.

Për ta tërhequr ëmbëlsirën vetë mund të vini pranë adresës sonë: Rruga “Bulevardi Bajram Curri" / Godina 296 (Brryl, pa vajtur tek Materniteti, godina ku ndodhet mobileri “Divan Italia”)
Processed with VSCO with a6 preset

Tartë Çokollate

2500 L

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.