Kontakto

KONTAKTONI

Jemi të lumtur të degjojmë më shumë prej jush dhe jemi thjesht një e-mail larg! Na kontaktoni nëse dëshironi të ndani idetë tuaja me ne; kritikat dhe përshtypjet tuaja na ndihmojnë që të përmirësohemi çdo ditë!
Nëse dëshironi të bashkëpunoni me ne, presim me entuziasëm të dëgjojmë më shumë prej jush!

Adresa

  • 272Rruga “Bulevardi Bajram Curri" / Godina 296 (Brryl, pa vajtur tek Materniteti, godina ku ndodhet mobileri “Divan Italia”)

Orari

E Hënë - E Premte: 9.00 - 17.30
E Shtunë: 09:00 - 14:00
E Djelë: Pushim

Dërgo Mesazh

    Regjistrohu

    Jepni pak dashuri në emailin tuaj me produkte, këshilla dhe më shumë.

    About us

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.