2000 L

Ëmbëlsirë e lehtë me mollë

Rezervoni 12 orë përpara, për realizimin e kësaj ëmbëlsire.

Kjo ëmbëlsirë me mollë, është aq e shijshme dhe aq e lehtë sa nuk do të ndiheni fare të rënduar apo në faj. Kombinimi fantastik i mollëve me brumin e hollë sipër bën që të jetë ëmbëlsirë ideale si për në mëngjes, gjatë ditës, mbrëmje apo mes vakteve.

Përbërja dhe Ruajtja:

Mollë të freskëta jeshile prerë në kubikë dhe mbuluar me një brum të hollë me vezë sa për të bërë lidhjen e mollëve. Pluhurosur sipër me kanellë të bluar.

*Këshillë kundër alergjive: Përmban gluten, vezë, laktozë. Të gjitha ëmbëlsirat tona prodhohen në një mjedis ku përdoren arra, bajame, vezë, qumësht, susam dhe gluten. Për këtë arsye, ne nuk mund të garantojmë se ato janë pa gjurmë të këtyre alergeneve.

Ruhet në frigorifer (fresk) midis 2-10°C.   Ruhet në frigorifer (fresk) midis 2-10°C.

Dimensionet:

20 cm ø | 12-14 porcione

Transporti

Nëse dëshironi dërgesë në vendodhjen tuaj, disponojmë shërbimin me taksi, te cilet do ju tarifojnë sipas tarifave të tyre zyrtare për këtë shërbim. Transporti realizohet me taksi, pasi ëmbëlsirat tona janë delikate dhe mjaft të dashura për ti sjellë me mjet tjetër transporti.

Për ta tërhequr ëmbëlsirën vetë mund të vini pranë adresës sonë: Rruga “Bulevardi Bajram Curri" / Godina 296 (Brryl, pa vajtur tek Materniteti, godina ku ndodhet mobileri “Divan Italia”)
Processed with VSCO with a6 preset

Ëmbëlsirë e lehtë me mollë

2000 L

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.