1390 L

Kuti e Vogël Çokollatash Artizanale Kikiliciouss

Rezervoni 24 orë përpara, për realizimin e kësaj ëmbëlsire.

Një kuti e mbushur me 8 kafshata lumturie. 3 shije të ndryshme topthash çokollate që do të bëjnë gjithësecilin të lumturohet dhe të dëshirojë të shijojë më tej. Një ide fantastike dhurate!

Përbërja dhe Ruajtja:

3 shije të ndryshme topthash (truffles) çokollate: Çokollatë e zezë, rum, portokall Çokollatë e zezë, mjedër dhe luleshtrydhe, liker, arrë kokosi Vanilje, arrë kokosi, lajthi *Këshillë kundër alergjive: mund të përmbajë gjyrmë gluteni. Të gjitha ëmbëlsirat tona prodhohen në një mjedis ku përdoren arra, bajame, vezë, qumësht, susam dhe gluten. Për këtë arsye, ne nuk mund të garantojmë se ato janë pa gjurmë të këtyre alergeneve. Ruhet në frigorifer (fresk) midis 2-10°C.

Dimensionet:

15x7.5 cm | 8 toptha çokollate

Transporti:

Nëse dëshironi dërgesë në vendodhjen tuaj, disponojmë shërbimin me taksi, te cilet do ju tarifojnë sipas tarifave të tyre zyrtare për këtë shërbim. Transporti realizohet me taksi, pasi ëmbëlsirat tona janë delikate dhe mjaft të dashura për ti sjellë me mjet tjetër transporti. Për ta tërhequr ëmbëlsirën vetë mund të vini pranë adresës sonë: Rruga “Bulevardi Bajram Curri" / Godina 296 (Brryl, pa vajtur tek Materniteti, godina ku ndodhet mobileri “Divan Italia”)
Processed with VSCO with a6 preset

Kuti e Vogël Çokollatash Artizanale Kikiliciouss

1390 L

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.