3500 L

Torta e Karrotës

Rezervoni 24 orë përpara, për realizimin e kësaj ëmbëlsire.

Një zgjedhje e lehtë dhe e freskët. E vetmja tortë Kikiliciouss ku ne nuk mbajmë përgjegjësi se sa copa hani menjëherë!

Përbërja dhe Ruajtja:

Kek i butë karrote, lagur me Brandy, mbushur me kremin tonë të pudingut të vaniljes dhe mbuluar me krem vanilje mascarpone. Dekoruar me bajame.   *Këshillë kundër alergjive: Përmban gluten, vezë, laktozë. Të gjitha ëmbëlsirat tona prodhohen në një mjedis ku përdoren arra, bajame, vezë, qumësht, susam dhe gluten. Për këtë arsye, ne nuk mund të garantojmë se ato janë pa gjurmë të këtyre alergeneve.   Ruhet në frigorifer (fresk) midis 2-10°C.

Dimensionet

20 cm ø | 12-14 porcione

Transporti

Nëse dëshironi dërgesë në vendodhjen tuaj, disponojmë shërbimin me taksi, te cilet do ju tarifojnë sipas tarifave të tyre zyrtare për këtë shërbim. Transporti realizohet me taksi, pasi ëmbëlsirat tona janë delikate dhe mjaft të dashura për ti sjellë me mjet tjetër transporti. Për ta tërhequr ëmbëlsirën vetë mund të vini pranë adresës sonë: Rruga “Bulevardi Bajram Curri" / Godina 296 (Brryl, pa vajtur tek Materniteti, godina ku ndodhet mobileri “Divan Italia”)
Processed with VSCO with a6 preset

Torta e Karrotës

3500 L

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.