Receta Të ëmbla

Kek me Qershi

Cherry Cake 1

Kek me Qershi

A e dini se çfarë na pëlqen më shumë? Recetat që mund t’i mësojmë lehtësisht e më pas me një ndryshim të vogël t’i shndërrojmë në dicka komplet të re e të shijshme.

Ky është rasti i kekut me qershi. Po, më në fund erdhi sezoni i qershive! Teksa jemi të lumtur të hidhemi nga luleshtrydhet, tek qershitë, mbani mend  se ju dini tashmë si të gatuani një kek me luleshtrydhe, kështuqë çfarë të shtojmë më?

Gjeni KËTU recetën, futini në punë ato qershi të mrekullueshme dhe le ta hapim sezonin e verës!

 

Fotografitë nga Eranda Janku

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.