Koktejle Receta Uncategorized @sq

Splash Siçilian

IMG_7444

Splash Siçilian

Perberesit :

4-5 kuba akulli

45 ml leng lime, rrushi dhe portokalli

20 ml Liker Mandarine

20 ml Uje Tonik

15 ml TripeSec dhe Xhin

 

Metoda : Vendosi te tere perberesit ne nje shaker dhe tund mire. Shtije kete perberje ne goten e koktejlit qe po perdorni

 

Dekori : 1 fete lime, limon, portokall dhe kokrra shege

IMG_7444 IMG_7491

 

Fotografite nga Eranda Janku

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.