Koktejle Receta Uncategorized @sq

Pantera Roze

IMG_5715

Pantera Roze

Perberesit :

5-6 kubike akulli

40 ml Shurup Trendafili (pergatisni shurupin tuaj te trendafilit ketu)

30 ml krem (luleshtrydhe)

20 ml Bourbon

10 ml Vodka

10 ml Malibu

Disa sperkatje  Granatina

 

Metoda :

Fut te gjithe perberesit ne shaker dhe tundi

 

Dekori: Slices of fruits such as strawberry, plum or pomegranate

IMG_5729 IMG_5737

 

Fotografite nga Eranda Janku

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.