Pije Receta Të ëmbla

Milkshake Me Tërshërë

cover2

Milkshake Me Tërshërë

Ky milkshake është pija ideale për mëngjes apo zamër. Jo vetëm i shijshëm por dhe i shëndetshëm. Me pak përbërës dhe proçes pune të thjeshtë kjo pije mund të kthehet në të preferuarën tuaj. Për të mos përmendur këtu që do ta keni gati për më pak se 1 minutë !

Shqip

Proçedura :

 

Vendosi të gjithë përbërësit në një blender dhe pulso deri sa masa te jetë e njëtrajtshme dhe kremoze

1 2

 

 Fotografite nga Eranda Janku

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.