Ditar Uncategorized @sq

Kohe Vere

Processed with VSCOcam with f2 preset

Kohe Vere

Ashtu sic kendoi Ella Fitzgerald ne kengen e saj “Koha e veres dhe te jetuarit eshte i lehte

Processed with VSCOcam with f2 preset Processed with VSCOcam with f2 preset

Te jetuarit u duk vertet i thjeshte veshur me kete fustan te mrekullueshem kaluar mes dy brezash dhe kete kapele te thurur e romantike; pozicionuar ne nje plazh privat ne mes te nje pylli fantastik ne qytetin e Pogradecit ku une kalova nje jave pushime te mrekullueshme; me diellin qe shnderrinte siper kokave tona dhe me kete kenge kaq te dashur ne atmosfere. Duke enderruar qe jeta te ishte kaq e thjeshte dhe e lumtur sa kjo dite !

Processed with VSCOcam with f2 preset

 

Fotografite nga Eranda Janku

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.