5500 L 6500 L

Tortë Çokollate Gjysëm e Zhveshur

Rezervoni 24 orë përpara, për realizimin e kësaj ëmbëlsire.

Torta e çokollatës gjysëm e zhveshur Kikiliciouss është torta jonë “Signature” e cila mbetet “Best Seller”. Kombinimi i kekut, kremit mbushës dhe atij dekorues sjellin një shpërthim shijesh dhe emocionesh!

Clear
N/A

Përbërja dhe Ruajtja:

Kek i butë çokollate me një formulë unike, mbushur me krem çokollate të zezë 55% dhe mbuluar me krem vanilje mascarpone. Duhet theksuar që ëmbëlsia vjen në normalitet, pa u trembur nga përdorimi i çokollatës së zezë. Dekoruar me lule, mjedër, ose të dyja bashkë. *Këshillë kundër alergjive: Përmban gluten, vezë, laktozë. Të gjitha ëmbëlsirat tona prodhohen në një mjedis ku përdoren arra, bajame, vezë, qumësht, susam dhe gluten. Për këtë arsye, ne nuk mund të garantojmë se ato janë pa gjurmë të këtyre alergeneve. Ruhet në frigorifer (fresk) midis 2-10°C.

Dimensionet:

17 cm ø | 10-12 porcione 20 cm ø | 14-16 porcione

Transporti:

Nëse dëshironi dërgesë në vendodhjen tuaj, disponojmë shërbimin me taksi, te cilet ju tarifojnë sipas vendodhjes tuaj për këtë shërbim. Transporti realizohet me taksi, pasi ëmbëlsirat tona janë delikate dhe mjaft të dashura për ti sjellë me mjet tjetër transporti. Për ta tërhequr ëmbëlsirën vetë mund të vini pranë adresës sonë: Rruga “Bulevardi Bajram Curri" / Godina 296 (Brryl, pa vajtur tek Materniteti, godina ku ndodhet mobileri “Divan Italia”)
TortaeCokollatesPrere

Tortë Çokollate Gjysëm e Zhveshur

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.